کشیدگی ردیف و محتوا

شرکت سریر لجستیک کویر

اطلاعات بیشتر
سریر لجستیک کویر
تاریخچه شرکت

سریر لجستیک کویر

شرکت حمل و نقل سریر لجستیک کویر در سال 1400 فعالیت خود را در حوزه حمل محصولات معدنی و همچنین کالاهای اساسی و استراتژیک کشور شروع کرده است.  این شرکت با در اختیار داشتن تعداد 54 دستگاه کشنده که 20 دستگاه از برند دیما و 34 دستگاه از برند فوتن در قالب یک شرکت توانمند سراسری لجستیکی فعالیت خود را آغاز کرده است.  دارا بودن 7 هکتار سایت عملیاتی در ترمینال مرکزی واقع در شهرک صنعتی بهاباد در استان یزد، شامل تعمیرگاه، واحد های اداری و خدماتی و انبار که از امکانات این شرکت میباشد .  این شرکت در سال 1401 موفق به اخذ مجوز حمل و نقل از سازمان حمل و نقل و راهداری کل کشور گردید.  شرکت حمل و نقل سریر لجستیک کویر با تأکید بر اصل مشتری مداری نهایت تلاش خود را جهت ارائه خدمات لجستیک خصوصا حمل و نقل سریع، ایمن و ارزان با استفاده از GPS نسبت به کنترل دقیق حرکت کامیونها در مسیر و تحویل مطلوب محموله در مقصد برنامهریزی میشود.  ما با بکارگیری مجموعهای از راهکارهای نوآورانه در راستای تکمیل زنجیرهی عرضه با هدف تقویت بنیانهای اقتصادی جامعه و برآورده نمودن منافع همه ذینفعان، گام بر میداریم.  در راستای افزایش بهرهوری شبکهی توزیع و کاهش هزینههای مبادله در کشور، شرکت حمل و نقل سریر لجستیک کویر چشمانداز خویش را جهت تبدیل شدن به شرکت مجازی حمل بار در جهت کاهش هزینه های خریدار و فروشنده و حذف واسطه ها در راستای شفاف سازی حمل قرار داده است.

حمل و نقل جاده‌ای نسبت به حمل و نقل ریلی و سایر روش‌ها دارای مزایایی است. مزایای کلیدی حمل و نقل جاده‌ای، انعطاف‌پذیری و تطبیق‌پذیری آن است. کامیون‌ها انعطاف‌پذیر هستند زیرا خدمات درب‌به‌درب را بدون بارگیری یا تخلیه بین مبدا و مقصد ارائه می‌دهند. تطبیق‌پذیری کامیون‌ها با داشتن گسترده‌ترین طیف وسایل نقلیه امکان‌پذیر شده است و آن‌ها را قادر می سازد تا محصولات با هر اندازه و وزنی را در هر فاصله‌ای جابه‌جا کنند. همچنین حمل و نقل جاده‌ای خدمات مناسبی را به مشتریان خود ارائه می‌دهد. خسارات و تلفات حمل و نقل جاده‌ای نسبت به حمل و نقل هوایی بیشتر بوده و از حمل و نقل ریلی نیز کمتر است. از سوی دیگر، حمل‌ونقل جاده‌ای معمولاً خدمات سریع‌تری نسبت به راه‌آهن ارائه می‌کند؛ به‌ویژه برای محموله‌های کوچک.
از نظر اقتصادی، حمل‌ونقل جاده‌ای هزینه‌ی ثابت نسبتاً کمی دارد، زیرا در شبکه‌های عمومی جاده‌های پرسرعت و غالباً رایگان کار می‌کند. با این حال، هزینه‌ی متغیر در هر کیلومتر به دلیل سوخت، لاستیک، تعمیر و نگهداری و به ویژه هزینه‌های نیروی کار زیاد است. این شیوه‌ی حمل برای محموله‌های کوچک و محصولات با ارزش بالا و همچنین جابجایی در مسافت‌های کوتاه، مناسب‌تر است.

dima-truck-

اطلاعات تماس شرکت سریر لجستیک کویر

 آدرس شرکت: تهران،ملاصدرا، خیابان شیراز شمالی، بن بست کاج، پلاک 10، واحد 2

کد پستی: 1991715393

شماره تماس: 02188217404

وب سایت: sarirlogistic.com